Wie zijn wij?

 

De geschiedenis…

Het vormen van onze trekkerclub begon in 1990. Een drietal mensen ging met hun oude trekker naar Swifterbant voor het tienjarig jubileum van de lokale Oude Tractoren en Motoren Vereniging (OTMV). Het was méér dan alleen een toertocht en een oldtimershow, het was vooral een gezellig samenzijn van oldtimerliefhebbers. Zoiets zou er in Albergen ook moeten komen, aldus deze mensen, en zo geschiede. In de beginjaren was het een klein groepje oldtimerfanaten dat met elkaar evenementen bezocht. Later vormde dit groepje samen de Old Timer Club Albergen en Omstreken. Daarna is de naam lichtelijk veranderd en sinds 2004 staan we als Oude Trekker Club Albergen en Omstreken ingeschreven bij de KvK.

Tegenwoordig bezoeken we met onze leden jaarlijks meerdere oldtimer evenementen en nemen deel aan toertochten en bijeenkomsten. We gaan 1 zondag per jaar met de eigen leden toeren en we organiseren elke laatste zaterdag van augustus de Elfdorpentocht. Verder verrichten we hobbymatig verschillende werkzaamheden zoals ploegen en gras maaien/hooien. Dat is natuurlijk voor ons een genot om te doen, maar het is ook belangrijk dat de machines nog af en toe kunnen draaien. Zo blijven de machines en de technische kennis bewaard.

Aantal leden

Aantal tractoren

Maak kennis met onze leden en hun trekkers!

 
Hans Hannink

Hans Hannink

Voorzitter

 
Bjorn Niemeijer

Bjorn Niemeijer

Secretaris

 
Patrick Mulder

Patrick Mulder

Bestuurslid

 
Joop Nijhus

Joop Nijhus

Lid

 
Benny Mulder

Benny Mulder

Lid

 
Herbert Flims

Herbert Flims

Lid

Gerard Wigger

Gerard Wigger

Lid

 
Johan Niemeijer

Johan Niemeijer

Lid

 
Niels Oude Middendorp

Niels Oude Middendorp

Lid

 
Bart Broekhuis

Bart Broekhuis

Lid

 
Tom Broekhuis

Tom Broekhuis

Lid

 
Ep Broekhuis

Ep Broekhuis

Lid

 
Richard Veldhof

Richard Veldhof

Lid

 
Henry Weerink

Henry Weerink

Lid

 
Bart Nijhuis

Bart Nijhuis

Lid

 
Remco Wigger

Remco Wigger

Lid

 
Jim Veldhof

Jim Veldhof

Lid

Ime Veldhof

Ime Veldhof

Lid