Wie zijn wij?

De geschiedenis…

Het vormen van onze trekkerclub begon in 1990. Een drietal mensen ging met hun oude trekker naar Swifterbant voor het tienjarig jubileum van de Oude Tractoren en Motoren Vereniging (OTMV). Het was méér dan alleen een toertocht en een oldtimershow, het was vooral een gezellig samenzijn van oldtimerliefhebbers. Zoiets zou er in Albergen ook moeten komen, aldus deze mensen, en zo geschiede. In de beginjaren was het een klein groepje oldtimerfanaten dat met elkaar evenementen bezocht. Later vormde dit groepje samen de Oude Trekker Club Albergen en Omstreken. Sinds 2004 staan we als vereniging ingeschreven bij de KvK.

Tegenwoordig bezoeken we met onze leden jaarlijks meerdere oldtimerevenementen en nemen we deel aan toertochten en bijeenkomsten. We gaan 1 dag per jaar met de eigen leden toeren en we organiseren elke laatste zaterdag van augustus de Albergse Elfdorpentocht. Verder verrichten we hobbymatig verschillende werkzaamheden zoals ploegen en gras maaien/hooien. Dat is natuurlijk voor ons een genot om te doen, maar het is ook belangrijk dat de machines nog af en toe kunnen draaien. Zo blijven de machines en de technische kennis bewaard.

Aantal leden

Aantal tractoren

Maak kennis met onze leden en hun trekkers!

Hans Hannink

Hans Hannink

Voorzitter

Bjorn Niemeijer

Bjorn Niemeijer

Lid

Patrick Mulder

Patrick Mulder

Secretaris

Bart Nijhuis

Bart Nijhuis

Lid

Benny Mulder

Benny Mulder

Lid

Herbert Flims

Herbert Flims

Bestuurslid

Gerard Wigger

Gerard Wigger

Lid

Johan Niemeijer

Johan Niemeijer

Lid

Niels Oude Middendorp

Niels Oude Middendorp

Lid

Bart Broekhuis

Bart Broekhuis

Lid

Wim Weghorst

Wim Weghorst

Lid

Ep Broekhuis

Ep Broekhuis

Lid

Richard Veldhof

Richard Veldhof

Lid

Jim Veldhof

Jim Veldhof

Lid

Ime Veldhof

Ime Veldhof

Lid

Remco Wigger

Remco Wigger

Lid

Henry Weerink

Henry Weerink

Lid