Net zoals afgelopen jaar doen we dit jaar mee aan de Rabobank Clubkas Campagne. Dit is een campagne van de Rabobank waarmee je door middel van stemmen de hoogte van het sponsorbedrag bepaalt. Dus hoe meer stemmen, des te hoger het te ontvangen bedrag.

Dit jaar willen wij graag het geld gaan gebruiken voor het dak van onze clubwagen. Deze multifunctionele clubwagen gaat mee naar menig oldtimer evenement om een trekker op te vervoeren en om onszelf tijdens het evenement te beschermen tegen de weersomstandigheden. Helaas is het dak nu lek en is deze aan vervanging toe.

Mocht U onze club een warm hart toedragen en graag even schuilen tijdens een oldtimer evenement? Laat dan Uw stem gelden. Stemmen kan van 1 tot en met 24 mei, alvast bedankt!

P.s. Als U zelf niet in staat bent om te stemmen, kunt u uw unieke actiecode doorsturen naar info@oudetrekkerclubalbergen.nl of contact opnemen met een van onze (bestuurs-)leden.